گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ایران
گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ایران

پیام دبیرخانه چندپایه استانی مستقر در شهرستان نقده به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

طبق فرمایشات ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله امام خامنه ای (مد ظله العالی) دهه فجر و بیست و دوم بهمن ماه در حکم عید غدیر است؛ زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت ، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی ، برای ملت ایران صورت عملی و تحقق خارجی یافت.

پیام دبیرخانه چندپایه استانی مستقر در شهرستان نقده به مناسبت گرامیداشت دهه فجر:

بهمن همیشه در راه است.

وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش می رسد ، گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره، برای هشدار و تذکر و بیداری.

بهمن که از راه می رسد شهیدان پیمان نامه خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند  تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و نگاهش هنوز هم نگران باغمان است . هر بهمن ماه امام راحل است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از گل یاس و گل محمدی می نماید. گام هایشان همه جا یاس می کارد و گل محمدی به خانه ها هدیه می کند.

فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر ، طلیعه آزادی ملت ایران و محو شدن استبداد و واپس راندن استعمار ، بر ملت غیور و بزرگ ایران مبارک باد.

                                   «دبیرخانه چند پایه استانی مستقر در شهرستان نقده»

نظر خودتان را در این باره ارسال نمایید

درباره ما
در راستای بهبود و ارتقای كیفیت آموزشی در مدارس چند پایه‌ی استان، بدین وسیله به استحضار کلیه‌ی همكاران به‌ویژه همكاران هم استانی و هم منطقه‌ای شاغل در مدارس چند پایه می‌رساند كه دبیرخانه‌ی كلاس‌های چند پایه‌ی استانی واقع در شهرستان نقده آماده‌ی دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده و هرگونه مطالب، مقالات، گزارشات و یا مشكلات در تمامی زمینه‌ها (آموزشی و تربیتی) مربوط به كلاس‌های چند پایه جهت درج در وبلاگ آموزشی این دبیر خانه با مشخصات همكار ارسال كننده و یا پاسخگویی به مشكلات عدیده می‌باشد، لذا همكاران محترم می‌توانند با آدرس‌های ذیل ارتباط برقرار نموده و مطالب خود را ارسال و با مراجعه به وبلاگ از مطالب مندرج و یا ارسالی همكاران استفاده نمایند.
دسته بندی ها