برگزاری کارگاه  توانمند سازی راهبران آموزشی
برگزاری کارگاه توانمند سازی راهبران آموزشی

دومین دوره کارگاه توانمند سازی راهبران آموزشی و تربیتی مناطق 24 گانه استان به میزبانی شهرستان نقده، به مدت 2 روز در مدرسه شهید بابایی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نقده، دوره توانمند سازی راهبران آموزشی و تربیتی استان با شرکت 156 نفر از راهبران آموزشی مناطق 24 گانه استان از تاریخ  15/09/97 تا تاریخ 16/09/97 در شهرستان نقده برگزار گردید. از این دوره 2 روزه ، امام جمعه ، فرماندار و مدیریت آموزش و پرورش، معاونان و کارشناسان حراست و ارزیابی عملکرد اداره بازدید کردند.

حبیبی معاون آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش نقده گفت: از اقدامات موثر راهبران آموزشی در طی دوره فعالیت خود می توان به مواردی چون نیاز سنجی و تعیین اولویت های آموزشی معلمان تحت پوشش، هدایت معلمان در زمینه استفاده از روش های نوین آموزشی با تاکید بر روش های تلفیقی در کلاس های چند پایه ، ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره آموزشی و تربیتی به مدارس تحت پوشش و ... اشاره کرد.

وی افزود ، از آنجایی که انجام وظایف تعیین شده نیاز به صرف وقت و تلاش مداوم راهبران آموزشی و تربیتی دارد، ضروریست مسئولین ذیربط با تمام توان با این عزیزان همکاری نمایند. وی همچنین گفت قبل از شروع دوره راهبران، جلسات هماهنگی با عوامل اجرایی به عمل آمد و برنامه ریزی های لازم جهت پذیرش میهمانان ، ایجاد شرایط رفاهی و خدماتی مناسب برای ایشان همچنین بازدید از اماکن تاریخی از جمله تپه تاریخی حسنلو، موزه حسنلو، بازدید از اماکن تفریحی چون تفرجگاه یئدی گوز ، بازارچه مرزی نقده و ... بعمل آمد.

نظر خودتان را در این باره ارسال نمایید

درباره ما
در راستای بهبود و ارتقای كیفیت آموزشی در مدارس چند پایه‌ی استان، بدین وسیله به استحضار کلیه‌ی همكاران به‌ویژه همكاران هم استانی و هم منطقه‌ای شاغل در مدارس چند پایه می‌رساند كه دبیرخانه‌ی كلاس‌های چند پایه‌ی استانی واقع در شهرستان نقده آماده‌ی دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده و هرگونه مطالب، مقالات، گزارشات و یا مشكلات در تمامی زمینه‌ها (آموزشی و تربیتی) مربوط به كلاس‌های چند پایه جهت درج در وبلاگ آموزشی این دبیر خانه با مشخصات همكار ارسال كننده و یا پاسخگویی به مشكلات عدیده می‌باشد، لذا همكاران محترم می‌توانند با آدرس‌های ذیل ارتباط برقرار نموده و مطالب خود را ارسال و با مراجعه به وبلاگ از مطالب مندرج و یا ارسالی همكاران استفاده نمایند.
دسته بندی ها