بازديد آموزشي و اداري
بازديد آموزشي و اداري

بازديد آموزشي و اداري معاونت آموزش ابتدايي و كارشناس ارزيابي و پاسخگويي به شكايات شهرستان نقده از روند كاري دبيرخانه چندپايه

در روز سه شنبه مورخه 29 آبان ماه بازديد آموزشي توسط معاونت آموزش ابتدايي و كارشناس ارزيابي و پاسخگويي به شكايات از روند كاري دبيرخانه انجام شد. در اين بازديد معاونت آموزش ابتدايي ضمن قدرداني از عملكرد اعضاي دبيرخانه ، به بررسي آموزشي و اداري فعاليت هاي دبيرخانه پرداختند و از پيشرفت هدف هاي آموزشي توسط دبيرخانه در زمينه كلاس هاي چندپايه در سطح شهرستان ابراز خرسندي نمودند. ايشان برگزاري كارگاه ها و تعامل پويا با مناطق 24 گانه استان را خواستار شدند و خاطر نشان شدند رسالت دبيرخانه چندپايه دستيابي به راهكارهاي نوين و بكر در زمينه آموزش كلاس هاي چندپايه و به روزرساني دانش آموزشي همكاران شاغل در كلاس هاي چندپايه است و اين مهم محقق نمي شود مگر با برگزاري كارگاه هاي آموزشي و استفاده از تجارب ارزشمند استادان و معلمان باتجربه و به كارگيري مدرسان سند تحول بنيادين. ايشان در خاتمه بازديد آرزوي موفقيت براي اعضاي دبيرخانه نمودند.

نظر خودتان را در این باره ارسال نمایید

درباره ما
در راستای بهبود و ارتقای كیفیت آموزشی در مدارس چند پایه‌ی استان، بدین وسیله به استحضار کلیه‌ی همكاران به‌ویژه همكاران هم استانی و هم منطقه‌ای شاغل در مدارس چند پایه می‌رساند كه دبیرخانه‌ی كلاس‌های چند پایه‌ی استانی واقع در شهرستان نقده آماده‌ی دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده و هرگونه مطالب، مقالات، گزارشات و یا مشكلات در تمامی زمینه‌ها (آموزشی و تربیتی) مربوط به كلاس‌های چند پایه جهت درج در وبلاگ آموزشی این دبیر خانه با مشخصات همكار ارسال كننده و یا پاسخگویی به مشكلات عدیده می‌باشد، لذا همكاران محترم می‌توانند با آدرس‌های ذیل ارتباط برقرار نموده و مطالب خود را ارسال و با مراجعه به وبلاگ از مطالب مندرج و یا ارسالی همكاران استفاده نمایند.
دسته بندی ها