محکومیت اقدام سخیفانه دولت آمریکا
محکومیت اقدام سخیفانه دولت آمریکا

دبیر خانه چندپایه نقده اقدام سخیف و نابخردانه دولت آمریکا در رابطه با قراردادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی را محکوم می نماید.

ایستادگی در برابر ظلم و شوریدن بر تمامی ظالمان و مزدوران تاریخ ، وظیفه و تکلیف الهی هر مسلمان و هرانسان آزاده ای است. یکی از سازمانهای بزرگ و مردمی که در برابر زیاده خواهی های استکبار ، تروریسم و صهیونیسم جهانی قد علم نموده و ایستادگی می نماید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است. سپاه پاسداران شجره طیبه انقلاب اسلامی بوده و شالوده ایمان و شعور مردم غیور ، فرهیخته و انقلابی ایران اسلامی می باشد.

رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای (مد ظله العالی) در توصیفی درباره سپاه فرمودند : جمله معروف امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود» به این دلیل بود که سپاه شجره طیبه ای است که از هویت آن، ایمان و حرکت انقلابی و جهادی می تراود و حفظ کشور و انقلاب نیز منوط به استمرار این عناصر مهم است.

دبیر خانه چندپایه استانی مستقر در شهرستان نقده ،سپاه پاسداران را رکن محکم پاسداری و حراست از انقلاب اسلامی ایران می داند و ضمن محکومیت این اقدام سخیف ، نابخردانه و غیر دیپلماتیک دولت آمریکا که برخلاف موازین سیاسی و حقوقی  جامعه بین الملل می باشد ، اعلام می دارد که این اقدام فاقد جنبه قانونی و عقلانی بوده و نشانه ضعف عقل و شعور و موید کوته بینی دولت مردان آمریکا می باشد.

نظر خودتان را در این باره ارسال نمایید

درباره ما
در راستای بهبود و ارتقای كیفیت آموزشی در مدارس چند پایه‌ی استان، بدین وسیله به استحضار کلیه‌ی همكاران به‌ویژه همكاران هم استانی و هم منطقه‌ای شاغل در مدارس چند پایه می‌رساند كه دبیرخانه‌ی كلاس‌های چند پایه‌ی استانی واقع در شهرستان نقده آماده‌ی دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده و هرگونه مطالب، مقالات، گزارشات و یا مشكلات در تمامی زمینه‌ها (آموزشی و تربیتی) مربوط به كلاس‌های چند پایه جهت درج در وبلاگ آموزشی این دبیر خانه با مشخصات همكار ارسال كننده و یا پاسخگویی به مشكلات عدیده می‌باشد، لذا همكاران محترم می‌توانند با آدرس‌های ذیل ارتباط برقرار نموده و مطالب خود را ارسال و با مراجعه به وبلاگ از مطالب مندرج و یا ارسالی همكاران استفاده نمایند.
دسته بندی ها