پیام تقدیر و تشکر از جناب دکتر رزم آرا
پیام تقدیر و تشکر از جناب دکتر رزم آرا

پیام و تقدیر و تشکر دبیرخانه چندپایه استانی مستقر در شهرستان نقده از محضر جناب دکتر رزم آرا معاون مدیرکل دفتر دبستانی وزارت آموزش و پرورش

                                         «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»

استاد بزرگوارجناب دکتر مقصود رزم آرا

معاون مدیر کل دفتر دبستانی وزارت آموزش و پرورش

به این وسیله مراتب سپاس خود را از زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشبرد اهداف آموزشی و انتقال آموخته ها و تجربیات برتر علمی و آموزشی به معلمان عزیز به محضرتان تقدیم می داریم. از خداوند متعال خواستاریم همواره شما را در کسوت استادی و معلمی به تولید علم و دانش و پرداخت زکات علم سرفراز گرداند.

نمی دانیم با کدامین کلمات محبت ها و توجهات خاصه شما را ارج نهاده و توصیف کنیم. از حسن توجه حضرتعالی جهت ارتقای سطح علمی معلمان منطقه تشکر می نماییم و از درگاه ایزد منان سلامتی، بهروزی و عزت روز افزون برایتان مسئلت داریم.

                                                  دبیرخانه چندپایه استانی مستقر در شهرستان نقده

نظر خودتان را در این باره ارسال نمایید

درباره ما
در راستای بهبود و ارتقای كیفیت آموزشی در مدارس چند پایه‌ی استان، بدین وسیله به استحضار کلیه‌ی همكاران به‌ویژه همكاران هم استانی و هم منطقه‌ای شاغل در مدارس چند پایه می‌رساند كه دبیرخانه‌ی كلاس‌های چند پایه‌ی استانی واقع در شهرستان نقده آماده‌ی دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده و هرگونه مطالب، مقالات، گزارشات و یا مشكلات در تمامی زمینه‌ها (آموزشی و تربیتی) مربوط به كلاس‌های چند پایه جهت درج در وبلاگ آموزشی این دبیر خانه با مشخصات همكار ارسال كننده و یا پاسخگویی به مشكلات عدیده می‌باشد، لذا همكاران محترم می‌توانند با آدرس‌های ذیل ارتباط برقرار نموده و مطالب خود را ارسال و با مراجعه به وبلاگ از مطالب مندرج و یا ارسالی همكاران استفاده نمایند.
دسته بندی ها