آغاز رسمی دوره ضمن خدمت تکالیف مهارت محور
آغاز رسمی دوره ضمن خدمت تکالیف مهارت محور

دوره ضمن خدمت تکالیف مهارت محور در مورخه 25 بهمن در سالن الغدیر آغاز گردید

در مورخه 97/11/25 روز پنج شنبه در سالن الغدیر دوره ضمن خدمت تکالیف مهارت محور و بازی و یادگیری با شرکت چشمگیر مدیران ، مدیرآموزگاران ، معاونان و معلمان آغاز گردید. در ابتدای جلسه آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از معلمان منطقه و قاری کشوری قرائت گردید. بعد از قرائت قرآن سرود ملی کشورمان طنین انداز گردید.
سخنرانی قبل از آغاز دوره را کارشناس محترم ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جناب آقای اسدوند ایراد نمودند. ایشان کلام خود را با سلام و درود بر امام راحل و شهیدان انقلاب و بزرگداشت ایام دهه فجر آغاز نمودند . ایشان ترور شرورانه کادر و پرسنل سپاه پاسداران استان سیستان و بلوچستان را محکوم کردند و برای شهیدان عروج کرده به عرش الهی علو درجات را از درگاه الهی خواستار شدند.
ایشان نکات مورد نیازی در مورد نظارت و بازرسی عمومی در آموزش و پرورش بیان فرمودند. ایشان در مورد خصایص برنامه های نظارت و ارزشیابی و بازرسی صحبت نمودند و مراحل آن را به شرح ذیل اعلام نمودند:
1-مد نظر گرفتن یک برنامه هدفمند
2-اطمینان از تحقق اهداف نظارت و بازرسی
3-خود ارزیابی آموزشی
ایشان در مورد جایگاه بازرسی صحبت نمودند و بازرس اداره را همراه معلمان در انجام اهداف سازمان آموزش و پرورش معرفی کردند.
ایشان آدرس سامانه نظارت و بازرسی را نیز معرفی نمودند که با کد مدرسه می توان به آن وارد شد.
nezarat.medu.ir          کد کاربری : کد مدرسه                    رمز :  کد مدرسه
ایشان نحوه نظارت وارزیابی برنامه های آموزش ابتدایی توسط مدیران و اداره آموزش و پرورش را تبیین کردند . ایشان در پایان سخنرانی خود آرزوی توفیق و موفقیت برای معلمان عزیز نمودند.

نظر خودتان را در این باره ارسال نمایید

درباره ما
در راستای بهبود و ارتقای كیفیت آموزشی در مدارس چند پایه‌ی استان، بدین وسیله به استحضار کلیه‌ی همكاران به‌ویژه همكاران هم استانی و هم منطقه‌ای شاغل در مدارس چند پایه می‌رساند كه دبیرخانه‌ی كلاس‌های چند پایه‌ی استانی واقع در شهرستان نقده آماده‌ی دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده و هرگونه مطالب، مقالات، گزارشات و یا مشكلات در تمامی زمینه‌ها (آموزشی و تربیتی) مربوط به كلاس‌های چند پایه جهت درج در وبلاگ آموزشی این دبیر خانه با مشخصات همكار ارسال كننده و یا پاسخگویی به مشكلات عدیده می‌باشد، لذا همكاران محترم می‌توانند با آدرس‌های ذیل ارتباط برقرار نموده و مطالب خود را ارسال و با مراجعه به وبلاگ از مطالب مندرج و یا ارسالی همكاران استفاده نمایند.
دسته بندی ها