پیام تشکر معاونت آموزش ابتدایی
پیام تشکر معاونت آموزش ابتدایی

پیام تقدیر و تشکر معاونت آموزش ابتدایی شهرستان نقده از حضور حماسی معلمان گرامی و دانش آموزان عزیز در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

درود و سپاس بر مردم شریف و معلمان فهیم،فرهیخته ، آگاه و با بصیرت و دانش آموزان هوشیار که بار دیگر برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام  خمینی (ره) و همچنین لبیک گویی به فرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله امام خامنه ای (مد ظله العالی) حماسه ای دیگر را در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آفریدند.

این بیداری ،آگاهی و مسئولیت پذیری قشر فرهنگیان در پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی همچون خاری بر چشم دشمنان کوردل انقلاب اسلامی خواهد بود. حضور انقلابی سیل خروشان ملت شهید پرور ایران در حمایت از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ، خود مهر تاییدی بر حقانیت این نظام مقدس می باشد.

بی شک این حضور آگاهانه ، انقلابی ، بابصیرت و ولایت مدارانه معلمان فرهیخته همچون دژی مستحکم خاک این سرزمین پاک و اسلامی را از گزند و دست درازی دشمنان کوردل در امان نگه خواهد داشت و خود جلوه ای روشن از عظمت ، اقتدار و آگاهی اسلامی خواهد بود.

اینجانب به نمایندگی از طرف اداره آموزش و پرورش نقده بر خود فرض و وظیفه می دانم از حضور پرشور و حماسی مردم شریف و معلمان بزرگوار و دانش آموزان عزیز و تمام اقشار جامعه که در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت نموده بودند، کمال تشکر و قدردانی را نمایم.

                                                    حمزه علی حبیبی - معاونت آموزش ابتدایی شهرستان نقده

نظر خودتان را در این باره ارسال نمایید

درباره ما
در راستای بهبود و ارتقای كیفیت آموزشی در مدارس چند پایه‌ی استان، بدین وسیله به استحضار کلیه‌ی همكاران به‌ویژه همكاران هم استانی و هم منطقه‌ای شاغل در مدارس چند پایه می‌رساند كه دبیرخانه‌ی كلاس‌های چند پایه‌ی استانی واقع در شهرستان نقده آماده‌ی دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده و هرگونه مطالب، مقالات، گزارشات و یا مشكلات در تمامی زمینه‌ها (آموزشی و تربیتی) مربوط به كلاس‌های چند پایه جهت درج در وبلاگ آموزشی این دبیر خانه با مشخصات همكار ارسال كننده و یا پاسخگویی به مشكلات عدیده می‌باشد، لذا همكاران محترم می‌توانند با آدرس‌های ذیل ارتباط برقرار نموده و مطالب خود را ارسال و با مراجعه به وبلاگ از مطالب مندرج و یا ارسالی همكاران استفاده نمایند.
دسته بندی ها